Brilanz Žehlicí prkno PROFESSIONAL

Brilanz Žehlicí Prkno PROFESSIONAL

Brilanz Žehlicí prkno PROFESSIONAL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koupelna
Dodavatel:4HOME
Cena:1999.00 Kč
Brilanz Žehlicí prkno PROFESSIONAL 4,5 (90%) 26 hodnocení

Usnadněte si žehlení s profesionálním žehlicím prknem s kovovou deskou a variabilním kovovým odkládačem na parní žehličku. Galvanizovaná pevná konstrukce zajistí stabilitu žehlicího prkna při užívání. Rukávník umožní žehlit i náročnější kousky oděvu, především košile. Zásuvka umístěná přímo na konstrukci prkna zachová volný pohyb s celou délkou přívodního kabelu želhičky. Pod deskou prkna je umístěna odkládací polička na prádlo pro komfortní odložení již vyžehleného prádla. Plynule nastavitelná výška žehlicího prkna až do 99 cm pro jednoduché přizpůsobení výšky  a pohodlné žehlení. Dodáváme ve více dekorech dle aktuálních skladových zásob. Výběr dekoru v objednávce není možný.Proč si vybrat právě žehlící prkno? 10 mm paropropustná kovová deska Mash nabízí extra velkou plochu na žehlení žehlící deska je opatřena kvalitním textilem, který odolává vysokým teplotám zásuvka pro přívodní kabel na konstrukci žehlícího prkna ve výbavě rukávník pro snadnější žehlení odkládací polička na vyžehlené prádlo rozměr žehlící plochy  130 x 48 cm průměr nohou 35 x 20 mm / síla materiálu 0,8 mm nastavitelná výška 73 - 99 cm


 • LEIFHEIT Žehlicí prkno CLASSIC S Basic LEIFHEIT 72576
  LEIFHEIT Žehlicí prkno CLASSIC S Basic LEIFHEIT 72576

  Žehlicí prkno s plynule nastavitelnou výškou až do 87 cm, díky tomu lze nastavit pro každou tělesnou výšku. Bezpečný a jednoduchý..

  799.00 Kč
 • Leifheit Žehlící prkno Classic M Compact Plus
  Leifheit Žehlící prkno Classic M Compact Plus

  Žehlicí prkno s plynule nastavitelnou výškou až do 95 cm, díky tomu lze nastavit pro každou tělesnou výšku. Pevná odkládací plocha pro..

  1059.00 Kč
 • TORO 500107
  TORO 500107

  Žehlící prkno Toro Easy, nezbytný pomocník do vaší domácnosti. Skladné a snadno přenosné žehlicí prkno s paropropustnou žehlicí..

  699.00 KčVybavení pro: Žehlicí prkna V sekci nábytek | koupelna | praní a žehlení je možné objevit brilanz Žehlicí prkno professional!
© 2021 Kontakt