Sauna PERHE 2020 S Oknem

Sauna PERHE 2020 s oknem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sauny
Dodavatel:BAUMAX
Cena:38999.00 Kč
Sauna PERHE 2020 s oknem 4 (80%) 27 hodnocení

Plně komfortní sauna postavená ve tvaru čtverce se zkoseným rohem. Sauna je obložena skandinávským smrkovým dřevem (celý interiér a dvě vnější stěny). Lavičky, opěradla, opěrka hlavy, kryt kamen a osvětlení jsou vyrobeny z lipového dřeva. Dveře jsou vyrobeny z tvrzeného skla grafit, tloušťky 8 mm a šířky 550 mm, se svislou rukojetí. Klasické provedení v propojení s moderními detaily splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Součástí sauny je : lavička – 2 x ( lze objednat i další lavičku) podesta – 1 x kryt kamen záhlavník – 2 x bezpečné svítidlo maximální počet osob – 4 osoby Doplňková výbava: sporák, třetí lavice, opěradla.  


 • Dřevěná sauna – sud
  Dřevěná sauna – sud

  Jednoduchá dřevěná sauna odkazuje na architekturu skandinávských zemí, ve kterých je tradice společného trávení času v sauně...

  49999.00 Kč
 • Saunová kamna HARVIA 8kW s ovládáním
  Saunová kamna HARVIA 8kW s ovládáním

  Harvia Vega jsou elegantní a snadno ovladatelná kamna. Kryt kamen je vyroben  z nerezové oceli, co dodá vaší sauně moderní..

  18999.00 KčVybavení pro: Sauny Zahrada a stavebniny V sekci zahrada a stavebniny | sauny | finské sauny zahrada a stavebniny je možné objevit sauna perhe 2020 s oknem!
© 2021 Kontakt